Nechte starosti na nás Vy si pouze vybírejte. Navštivte naše studio a přesvědčte se.
Snažíme se Vám maximálně ulehčit práci, rozhodování a peníze. Začíná to plánováním, výběrem materiálů a spotřebičů, návrhem, zaměřením prostoru, plánem pro přípravu instalací, dopravou, montáží, předvedením a servisem.

Jak probíhá celý proces u nás na kuchyňském studiu značkových kuchyní MÖBEL RUST:

  1. Po prvním kontaktu (návštěva, telefon, e-mail….) si s Vámi domluvíme termín schůzky u nás na studiu, kde si v příjemné atmosféře vyslechneme Vaše požadavky na novou kuchyň, vybereme vhodnou sestavu z naší kolekce kuchyní. Vyplníme dotazník, který nám bude nápomocný při dalším postupu. Domluvíme si termín předání návrhu nové kuchyně.
  2. Během krátké doby (do jednoho týdne) je připraven pro Vás grafický návrh interiéru kuchyně. Můžete jej shlédnout na studiu na velkoplošné projekci. Vše uvidíte v materiálech a rozměrech, které jste si vybrali na první schůzce. Za tyto grafické návrhy kuchyně Vám bude účtována kauce, která Vám při realizaci bude odečtena z celkové částky. Ke grafickému návrhu je připravena základní cenová kalkulace.
  3. Pomocí grafické vizualizace lze projekt kuchyně měnit, upravovat, doplňovat až do finální podoby, která maximálně splňuje Vaše představy a požadavky. Vybereme a poradíme Vám vhodný typ povrchů (lak, fólie, dýha, biomasiv, dřevo), barevný odstín, pracovní desku (postforming, kámen, technistone, corian, umělý kámen..), doplňky (vybavení zásuvek, drátěný program, osvětlení, obklady…) a kuchyňské spotřebiče předních značek. Ceny za kuchyňský nábytek si v podstatě stanovuje každý zákazník sám dle svých požadavků a finančních možností. Každou modelovou řadu lze  vyrobit v mnoha provedeních a úrovních vybavení. Pro nejnáročnější klienty je možné vyrobit i zcela atypickou kuchyň. Jestliže budete s návrhem a cenovou kalkulací spokojeni, uzavřeme smlouvu o dílo. Při podpisu smlouvy Vám budou vystaveny zálohové faktury. První ve výši 60% z ceny díla. Částka může být uhrazena převodem, nebo platbou v hotovosti.
  4. Po uhrazení zálohy náš pracovník navštíví montážní místo, provede jeho zaměření. V krátké době Vám předáme plán pro připojení instalačních míst (voda, elektro, plyn). Kuchyňská linka se zadá do výroby (doba výroby 6-7 týdnů), objednají se elektrospotřebiče, doplňky, obklady a další součásti kuchyňské linky.
  5. Před termínem dodání kuchyně (odvozem z výroby) se uhradí druhá zálohová faktura ve výši 30% a upřesní se den dodávky kuchyňského nábytku a spotřebičů .
  6. Přesně v odsouhlaseném termínu montáže kuchyně zahájíme práce, které trvají 1-3 dny podle náročnosti projektu. Kuchyňská linka bude zapojena včetně připojení všech spotřebičů. V případě dodávky kamenné pracovní desky se provede hrubé sestavení kuchyňské sestavy a následně přijede technik od dodavatele pracovní desky na její přesné zaměření pro výrobu.Výroba kamenné desky trvá cca 3 týdny. Po dodávce této desky se provede dokompletování kuchyňské linky.
  7. Po dokončení montáže kuchyně Vám osobně vše předáme včetně návodů a záručních listů.Vy si vše překontrolujete a v případě jakýchkoliv problémů se budeme snažit vše okamžitě vyřešit. Záruka na námi vyrobený nábytek je dle zákona 24 měsíců. I po uplynutí této lhůty se snažíme, když problém nebyl způsoben neodbornou činností vše řešit ke spokojenosti zákazníka.
  8. Při převzetí díla Vám bude vystavena konečná faktura, která se hradí v hotovosti. Nyní už nezbývá nic jiného, než se těšit na krásné kulinářské zážitky v nové kuchyni a mít dobrý pocit z výsledku, který jsme společně vytvořili. V případě Vašeho svolení provedeme nafocení a rozšíříme naší fotogalerií kuchyní.

 


© 2023 kuchynerust.cz | Redakční systém, SEO a webdesign od AG TOP TIP | Loadtime: | 0,009491s