Časté dotazy - FAQ

Vyrábíte kuchyně na míru a celé interíéry?

Ano a považujeme to za naše standardní služby. Díky vlastní výrobě jsme schopni Vám vyrobit celý interiér na míru, který bude splňovat Vaše materiálové i rozměrové požadavky.

Jaké máte příplatky za atypickou výrobu kuchyně?

Nemáme žádné rozměrové příplatky při výrobě atypické kuchyně.

Jaké příslušenství dodáváte do kuchyní?

Do kuchyní dodáváme veškeré spotřebiče: varné desky, sporáky, trouby, mikrovlnné trouby, parní trouby, digestoře, myčky, chladničky, mrazničky, vinotéky, kávovary, dřezy, vodovodní baterie, drtiče odpadu, odpadkové koše, drátěné programy, LED osvětlení, vybavení zásuvek aj.

Jaké nabízíte spotřebiče, dřezy, pracovní desky?

Spotřebiče značky: Miele, Bosch, Siemens, Fratelli Onofri, Teka, Kuppersbusch, Whirlpool, Airforce, Baumatic, Brandt, Smeg, Cata, Franke, Sirius, Elica a další.
Dřezy: Frake, Blanco, Eisinger, Teka, Pyramis, Alveus, Schock a další.

Pracovní desky: Vysokotlaký laminát, umělý kámen Technistone, Silestone, Corian, Denbacor, Montelli, přírodní kámen, nerezové a skleněné pracovní desky, aj.

Navrhujete i celý interiér?

Aby byl výsledek interiéru Vašeho bytu co nejlepší, je vhodné prostor řešit komplexně. Navrhneme případné stavební úpravy, vybereme vhodné materiály a barvy. Jsme schopni vypracovat návrh a následně zrealizovat celý interiér včetně koupelen. Často se nám podaří i realizovat celý interiér levněji, než jaké byly představy investora, protože jsme našli lepší celkové řešení.

Děláte i jiný nábytek?

Ano. Při kompletním řešení celého interiéru vyrábíme mimo kuchyní i obývací sestavy, vestavné skříně, koupelnový nábytek, dětský nábytek, obložení stěn popřípadě i jiný atypický nábytek, dveře a podlahy aj.

Jaká je cena za 1 bm kuchyně?

My nemáme žádnou stanovenou cenu za běžný metr sestavy. Kalkulaci provádíme vždy podle typu skříní a zvoleného materiálu. U nabídky kuchyní  z lamina v nejlevnějším provedení je cena p6 tis.Kč/bm, žádané lakované kuchyně ve vysokém lesku do 13 tis Kč/bm, dýhované z exotických dřevin ve vysokém lesku do 16 tis Kč/bm. Jsou to ceny pouze orientační.

Jaké používáte materiály na výrobu dvířek?

Lamina, fólie (80 dezénů), lak matný nebo lesklý (1.800 odstínů), dýhy běžných a exotických dřevin (28 druhů dýh), biomasiv, mořené masivní dřevo. Akrylát, nerez aj.

Je výhodné u vás na kuchyňském studiu koupit elektrospotřebiče?

Ano, neboť často máme různé akce na vybrané spotřebiče. Snažíme se, aby ceny našich spotřebičů byly obdobné cenám v internetových obchodech. Spotřebiče doporučujeme nakoupit na našem kuchyňském studiu současně s kuchyňskou linkou. Odpadají Vám starosti s dopravou, sháněním výrobních výkresů pro zabudování, montáž a připojení.

Jaké je vybavení kuchyní a jaké doplňky dodáváte do skříní?

Luxusní kuchyně RUST mají ve standardní nabídce nerezové zásuvky s plnovýsuvy a všechny dvířka a zásuvky mají tlumené zavírání. Standardním vybavením skříní jsou police. Veškeré zásuvky je možno vybavit doplňky Blum. Náročným zákazníkům dodáváme dotykové ovládání zásuvek (výsuv zásuvky zajišťuje servomotor). Jako doplňky dodáváme různé drátěné systémy, výsuvné koše Kesseböhmer, LED osvětlení. Na kování Blum je doživotní záruka.
 


© 2023 kuchynerust.cz | Redakční systém, SEO a webdesign od AG TOP TIP | Loadtime: | 0,012251s